Historia MTTREK w skrócie

Pisanie nie było dla nas najbardziej oczywistym wyborem, dlatego MTTREK powstało po prostu z chęci znalezienia sobie dodatkowego zajęcia po godzinach. Z czasem projekt się rozrastał, a nasz zespół się powiększał. Szukamy interesujących ludzi, którym nie brakuje inicjatywy, dlatego każdy z członków MTTREK wnosił do redakcji coś nowego i świeżego. Dzięki temu, dzisiaj jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. 

Publikujemy regularnie, nie ograniczając się już do tematyki gier. Chcesz stać się częścią naszego sukcesu? Napisz lub zadzwoń!

Chcesz przedstawić swoją firmę?

MTTREK to nie tylko redakcja, ale przede wszystkim czytelnicy. Udało nam się zgromadzić grupę wiernych odbiorców, którzy mają podobne spojrzenie na świat, jak my i wciąż szukają nowości. Chcesz, żebyśmy wspomnieli o Twojej firmie i przedstawili ją szerszemu gronu odbiorców? Skontaktuj się z nami!

Dbamy jednak o zachowanie wysokiej jakości, ponieważ to ona jest fundamentem MTTREK. Niezależnie, czy działamy samodzielnie, czy współpracujemy, nasi czytelnicy otrzymują wartościowe treści.

office-g3f41a5473_1920

Dlaczego właśnie MTTREK?

W sieci nie brakuje artykułów na przeróżne tematy, ale nie wszystkie są wartościowe i opierają się na rzetelnych źródłach. Właśnie dlatego, postanowiliśmy stworzyć platformę, która działa na naszych zasadach.

Najważniejszą inspiracją jest dla nas codzienne życie, dlatego znajdziesz tutaj praktyczne wskazówki. Bardzo zależy nam, aby czytelnicy regularnie otrzymywali wartościowe i po prostu przydatne treści.

Porozmawiajmy!